RFID-gebaseerd systeem voor verliespreventie en winkelmandtracking in supermarkten
I-EAS Supermarket RFID-supermarktbeveiligingssysteem
I-EAS Supermarket is een RFID-gebaseerd supermarktbeveiligingssysteem dat is ontwikkeld om winkelmandjes en winkelwagens bij supermarktentrees te controleren. Dankzij de RFID-hardtag die aan het winkelmandje wordt bevestigd, wordt er een alarm geactiveerd wanneer het mandje buiten de winkel wordt meegenomen, en wordt alle informatie naar de cloudserver verzonden. Ook de in- en uitgaande bewegingen van winkelwagens worden geregistreerd, waardoor supermarktbeveiliging slimmer en beter beheersbaar wordt.
VOORLOPIGE TECHNISCHE INFORMATIE
I-EAS Supermarket RFID-supermarktbeveiligingssysteem Technische specificaties
I-EAS Supermarket is een RFID EAS-oplossing voor supermarkten die is ontwikkeld om de bewegingen van winkelmandjes en winkelwagens bij supermarktentrees te bewaken, ongeautoriseerde verwijdering van winkeluitrusting te voorkomen en gecontroleerd beveiligingsbeheer via de cloud mogelijk te maken.
TECHNISCHE TABEL
I-EAS Supermarket RFID EAS Gedetailleerde technische informatie
| Producttype | RFID-gebaseerd beveiligings- en elektronisch artikelbewakingssysteem voor supermarkten |
|---|---|
| Frequentieband | UHF 860 - 960 MHz |
| Protocol | EPC Class1 Gen2 / ISO 18000-6C |
| Maximaal TX-vermogen | 30 dBm |
| Ontvangergevoeligheid | typ. -80 |
| Antennestructuur | Fixed beam-antennes |
| Leessnelheid | 10 tags / seconde |
| Communicatie | WiFi - Ethernet |
| Voedingsspanning | 12 VDC |
| Maximaal energieverbruik | 24 W max |
| Uitgang | Geluids- en LED-signaal |
| Afmetingen | Antenne: 41 x 29 x 5 cm |
| Maximale spacing | 2 m |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Internationale normen | ISO/IEC 18000-6C, EPC Global Class 1 Gen 2 |
| Compatibiliteit | Voldoet aan EU-richtlijn 2011/65/EU en RoHS 2015/863 |
| Sector | Supermarkt |
| Toepassingsgebieden | Winkelmandje, winkelwagen |
VOORDELEN
Slimme en gecontroleerde supermarktbeveiliging met I-EAS Supermarket
WAAROM I-EAS SUPERMARKET?
Slimme, veilige en eenvoudige RFID-controle bij supermarktentrees
I-EAS Supermarket is ontwikkeld om de bewegingen van winkelmandjes en winkelwagens bij supermarktentrees te controleren. Terwijl de fixed beam-antennestructuur het aantal valse alarmen vermindert, maken RFID-hardtags, cloudserververbinding en audio-/lichtsignalen de supermarktbeveiliging slimmer en eenvoudiger te beheren.