Snel en betrouwbaar RAIN RFID gate-leessysteem
I-Gate RFID-lezer voor hangend textiel
De I-Gate RFID-lezer voor hangend textiel is ontwikkeld om grote aantallen RFID-gelabelde producten snel en nauwkeurig te identificeren en te volgen. In magazijnen, productielocaties en distributiecentra levert het systeem consistente leesprestaties en maakt het bulktracking in logistieke operaties eenvoudiger.
VOORLOPIGE TECHNISCHE INFORMATIE
I-Gate RFID gate-lezer Technische specificaties
De I-Gate RFID gate-lezer is een krachtige RFID gate-lezer die is ontwikkeld voor snelle en betrouwbare identificatie van producten bij doorgangspunten in toepassingen zoals textiel, magazijnbeheer, supplychainbeheer, pakkettracking, farmacie en gezondheidszorg.
TECHNISCHE TABEL
I-Gate RFID Gate Gedetailleerde technische informatie
| Producttype | RAIN RFID Gate Reader / RFID gate-lezer |
|---|---|
| Frequentieband | UHF 860 - 960 MHz |
| Protocol | EPC Class1 Gen2 / ISO 18000-6C |
| Maximaal TX-vermogen | 33 dBm |
| Ontvangergevoeligheid | typ. -80 (eenheid niet expliciet vermeld in de datasheet) |
| Antenneconfiguratie | 4 x Circular Polarized |
| Leessnelheid | 800 tags / seconde |
| Communicatie | Ethernet, WiFi |
| Voedingsingang | 110 - 230 VAC |
| Maximaal stroomverbruik | 120 W max |
| Touchscreen | 15,6 inch |
| Doorgangsopening | 1200 x 2000 mm / aanpasbaar |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Internationale standaarden | ISO/IEC 18000-6C, EPC Global Class 1 Gen 2 |
| Conformiteit | Conform EU-richtlijn 2011/65/EU en RoHS 2015/863 |
| Sectoren | Logistiek, industriële toepassingen, productie, confectie en mode |
| Toepassingsgebieden | Textiel, supplychainbeheer, magazijnbeheer, pakkettracking, farmacie en gezondheidszorg |
| Afmetingen | 1540 x 2340 x 1210 mm / aanpasbaar |
VOORDELEN
Snelle en betrouwbare RFID-doorgangscontrole met I-Gate
WAAROM I-GATE?
Snel RFID-lezen bij doorgangspunten
De I-Gate RFID gate-lezer maakt het mogelijk om RFID-gelabelde producten snel en nauwkeurig te lezen bij doorgangszones, waardoor producttracking in magazijnen, productielocaties en distributiecentra eenvoudiger wordt.