RFID ile Optik, Kuyum ve Takı Takip Sistemleri

Takı ve Optik Takip Sistemleri

Küçük ve Yüksek performanslı RFID etiketleri

RFID teknolojisi, kuyumculuk sektörüne yeni bir çözümler getirmekte ve hem üreticilere hem de mağaza sahiplerine birçok kolaylık sağlamaktadır.

Takı Endüstrisinde RFID

Kuyumculuk sektörüne yeni bir çözüm getiren ve hem üreticiye hem de esnafa birçok kolaylık sağlayan RFID teknolojisi, bu sektördeki sayım, güvenlik, sahtecilik, hizmet hızı gibi konulara farklı çözümler sunmaktadır.

Optik Ürünlerinize RFID Etiket Takın

Özel etiketler sayesinde, metal yüzeye duyarlı bir sistem oluşturun.

Sergileme platformları, üzerindeki ürünlerle birlikte okuyucu üzerine yerleştirildiğinde, plastik üzerindeki tüm ürünler aynı anda okunabilir, bu sayede sayım çok kolaylaşır.

Müşteri vitrindeki bir ürünün fiyatını öğrenmek istediğinde normal şartlarda bu ürün vitrinden alınır, tartılır, fiyatı hesaplanır ve müşteriye söylenir. RFID teknolojisinde, ürünle ilgili tüm bilgiler zaten ürün üzerindeki RFID etiketine kayıtlı olduğu için bayi, ürün etiketi üzerindeki okuyucu etiketine ulaşarak ürünle ilgili tüm bilgilere ulaşarak kısa sürede müşteriye aktarabilir.

RFID ile Optik, Kuyum ve Takı Takip Sistemleri
RFID ile Optik, Kuyum ve Takı Takip Sistemleri

RFID Kuyum ve Optik Sistemi Mantığı

Kuyum Etikleri ve Optik Etiketleri ile Çözümler

Bu sistem aynı zamanda tezgah üzerinde birden fazla ürünü kaldırarak güvenlik sorunlarını da ortadan kaldırır.

Mağazada çalışanların satış sırasında hesap hatası yapmaları veya müşteriye tam hizmet vermeleri de mümkündür. İstenildiği takdirde ürün etiketlerinde, ürünün üretim tarihi, ürün üzerinde çalışan ustalar, mağaza giriş tarihi, müşteriye görüntülenme sayıları üzerinde depolanabilir ve kontrol edilebilir. herhangi bir ürün komşu bir dükkana satış için verildiğinde doğru ürünün iadesi.

Mağaza giriş ve çıkışlarına konulacak antenler ile esnafın bilgisi olmadan mağaza dışına bir ürünün çıkarılmaması önlenir.

Gizlilik ve Çerez Politikası

Çerezleri, web sitemizi nasıl kullandığınız hakkında bilgi toplamak ve müşteri deneyimimizi geliştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik politikamızı okuyun.

Kabul Et