Kumaş Stok Takibinde RFID kullanımı

Kumaş Stok Takibinde RFID kullanımı - www.kumastopu.com

Kumaş Topları Takip Sistemi

Deponuzdaki kumaşların takibi artık çok kolay. Kumaş topu RFID etiketleri ile kumaş toplarını tek veya toplu olarak kontrol edebilirsiniz.

Kumaş Topu Takip Sistemi Nasıl Çalışır ?

RFID ile Neden Kumaş Takibi Yapılmalı?

Kumaş toplarının depo kabulü sırasında İlgazi Teknoloji tarafından, hazırlanan RFID etiketlerinin ürün üzerine yerlşeitirlmesi ile takip süreci başlar; belirlenen noktalarda RFID okuyucu el terminalleri ile sistem üzerindeki etiketlerin takibi yapılmaktadır. Kumaş ruloları tesis girişinden çıkarılıncaya kadar işlem devam eder.

Sistem aynı zamanda kullanıcıların kumaş toplarının özelliklerine göre (renk, yapı, parti no. Vb.) Depoda bulmalarına yardımcı olur ve stok sayımı sırasında herhangi bir insan hatasını önler.

RFID okuyucu donanımı, süreç takibi veya lokasyon takip yazılımlarından oluşan bir uygulamadır. Stok içerisine alınan veya ithal edilen ürün adedinin ve ihtiyaca göre belirlenen spesifik depo veya özel alanların fiziksel olarak izlenmesini sağlar.


www.kumastopu.com
RFID ile Neden Kumaş Takibi Yapılmalı
Kumaş Bobinlerinin Kontrolü

Kumaş Stok Takibi ve RFID Etiketler

Kumaş Bobinlerinin Kontrolü

Kullanıcılar, ürünleri fiziksel olarak web uygulaması üzerinde ve ayrıca IOS veya Android cihazlar aracılığıyla mobil platformlarda gerçek zamanlı olarak takip edebilirler. İlgazi Teknoloji tarafından geliştirilen özel yazılımlar, operasyonun veri tabanına kaydedilmesi ile tesisin yüksek değerli raporlama ihtiyacına cevap verebilmektedir.

İlgazi Teknoloji, RFID teknolojilerini kullanan öncü çözümleri ile doğru raporlama ve veri analizi kabiliyetleri sağlayarak daha doğru planlama ve maliyetleri en aza indirme imkanı sağlar.

Gizlilik ve Çerez Politikası

Çerezleri, web sitemizi nasıl kullandığınız hakkında bilgi toplamak ve müşteri deneyimimizi geliştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik politikamızı okuyun.

Kabul Et