RFID ile Lojistik Yönetimi

Lojistik Yönetimi ve Ürünlerin Takibi

Lojistik Süreçlerinde RFID Kullanımı

Lojistik yönetiminde, doğru ürünün doğru müşterilere doğru zamanda teslim edilebilmesi hayati önem taşımaktadır.

Artık hatalı sevkiyat yok!

İlgazi Teknoloji, yerli üretim ekipmanı ve yazılımı ile hatalı sevkiyatları önler, doğru sayıda ürünü doğru depo ve merkezlere ulaştırır, stratejik karar alma ve tedarik zinciri yönetimi yönetimi için doğru destek sağlar.

Sevkiyat noktalarındaki otomasyon sayesinde burada tasarruf edilen enerji, fabrikanın farklı noktalarında daha verimli kullanılarak zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.

RFID Sistem Nasıl Çalışır?

RFID Sistem Nasıl Çalışır ?

Lojistikte rfid etiketlerle ürün kimliklendirme

İlgazi Teknoloji, RFID çip etiketleri ile benzersiz şekilde tanımlanmış nesnelerin takibinde ayrıntılı raporlar sunar ve bir şirketin birden çok farklı yükleme merkezinde gönderilerinin gerçek zamanlı olarak izlenmesini mümkün kılar. Firmanın tüm gönderileri; Son tarihler, miktar ve hatta geçmiş gönderiler dahil olmak üzere birçok bilgi, bir web sayfası veya bir mobil uygulama ile dünyanın herhangi bir yerinden gerçek zamanlı olarak kolayca izlenebilir.

Bugün İlgazi Teknoloji, deneyim ve bilgi birikimini 150'den fazla fabrika ve lojistik merkeziyle paylaşıyor ve dünyanın en büyük perakende ve lojistik şirketleri ile gelişme misyonuna sahip.

Gizlilik ve Çerez Politikası

Çerezleri, web sitemizi nasıl kullandığınız hakkında bilgi toplamak ve müşteri deneyimimizi geliştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik politikamızı okuyun.

Kabul Et