RFID ile Tekstil Numune Takibi

Tekstil Numune Takibinde RFID kullanımı

RFID etiketlere sahip numunelerin takibi

İlgazi Teknoloji ile numuneleri takip etmek isteyen tekstil firmaları için özel olarak geliştirilen Numune Takip Çözümleri, kullanıcılarına hem fiziksel hem de gerçek zamanlı takip imkanı sunmaktadır.

RFID Etiketi Nasıl Çalışır ?

Ürününüz üzerindeki rfid etiketler

Numunelerin üzerine yerleştirilen RFID etiketleri arşivleme sürecinden, müşteriye teslimine kadar fiziksel olarak takip edilmektedir. Sistem, müşterileriniz tarafından beğenilen veya müşteriden iade edilen ürünleri kontrol edilmesine ve yeniden sınıflandırmasına olanak tanır; aynı zamanda tasarımcının ne kadar ürün ürettiğini ve bu ürünlerin ne kadarının beğenildiğinide anlamamızı sağlar.

Uygulama, satış miktarı veya diğer performans verileri gibi satış temsilcisi verilerini analiz etme fırsatı verir ve müşteriye en çok beğenilen ürünler gibi raporlar için özel ekranlar sunar.

Ürününüz üzerindeki rfid etiketler<
RFID Tekstil Takibinin Etkinliği

RFID Tekstil Takibinin Etkinliği

Numune Ürünleriniz Nerede, Kimde ?

Numunelerin işlem faaliyetleri nedeniyle hareketli olmasından dolayı, numunenin fiziksel olarak nerede bulunduğunu belirleyerek numunelerin kaybolmasını engellemekte ve maliyetleri minimuma indirme imkanı sunmaktadır.

İlgazi teknoloji tarafından web uygulaması üzerinde geliştirilen yazılım ile veya numuneyi taşıyan kullanıcının ihtiyacına göre IOS veya Android ile mobil platformlar üzerinden numunelerin izlenmesi sağlanmaktadır.

Gizlilik ve Çerez Politikası

Çerezleri, web sitemizi nasıl kullandığınız hakkında bilgi toplamak ve müşteri deneyimimizi geliştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik politikamızı okuyun.

Kabul Et