Volg elk artikel dat de paskamer binnengaat en zet de paservaring om in data
I-Fitting Room RFID-productvolgsysteem voor paskamers
I-Fitting Room is een RFID-gebaseerd volgsysteem voor paskamers dat is ontwikkeld om automatisch te herkennen welke artikelen de paskamers binnenkomen, pasdata te rapporteren en zichtbaarheid op artikelniveau in de paskamer te bieden. Deze oplossing werkt volgens het principe van RFID-gebaseerde verliespreventie in paskamers met tracking op artikelniveau, ondersteunt het op afstand volgen en rapporteren van gepaste artikelen en helpt een extra beveiligingslaag te creëren. Met integratie van een slimme spiegel kan het systeem klanten de prijzen van gepaste artikelen en combinatiesuggesties tonen.
TECHNISCHE VOORINFORMATIE
I-Fitting Room RFID-paskamersysteem Technische specificaties
I-Fitting Room is een hoogwaardige RFID-oplossing die is ontwikkeld voor tracking op artikelniveau in paskamers, rapportage op afstand, integratie met een slimme spiegel en extra beveiliging in de paskameromgeving.
TECHNISCHE TABEL
I-Fitting Room RFID-systeem Gedetailleerde technische informatie
| Producttype | RFID-gebaseerd productvolg- en beveiligingssysteem voor paskamers |
|---|---|
| Frequentieband | UHF 860 - 960 MHz |
| Protocol | EPC Class1 Gen2 / ISO 18000-6C |
| Maximaal TX-vermogen | 12 dBm |
| Ontvangergevoeligheid | typ. -80 |
| Antennestructuur | Circulaire RFID-structuur met 3 antennes |
| Leessnelheid | 200 tags / seconde |
| Communicatie | Ethernet |
| Voedingsingang | 12 VDC |
| Maximaal stroomverbruik | 24 W max |
| Output | Geluid en LED-licht |
| Afmetingen | Bovenantenne: 30 x 15 x 3 cm / rechter- en linkerantenne: 15 x 15 x 3 cm |
| Maximale opening | 2 m |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Internationale normen | ISO/IEC 18000-6C, EPC Global Class 1 Gen 2 |
| Conformiteit | Conform EU-richtlijn 2011/65/EU en RoHS 2015/863 |
| Sector | Retail |
| Toepassingsgebieden | Fashion, eyewear, shoe stores, jewelry, accessories, shopping |
VOORDELEN
Met I-Fitting Room Volg alles wat de paskamer binnengaat
WAAROM I-FITTING ROOM?
In paskamers Zichtbare, slimme en verkoopgerichte RFID-tracking
I-Fitting Room is ontwikkeld om zichtbaar te maken welke artikelen in paskamers worden gepast. Dankzij de paskamerarchitectuur met 3 antennes, tracking op artikelniveau, ondersteuning voor een slimme spiegel en rapportage op afstand verandert het paskamers van eenvoudige pasruimtes in meetbare, analyseerbare en verkoopondersteunende slimme zones.